Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Všeobecná diskusia Slovensko hľadá SUPERSTAR 3

Slovensko hľadá SUPERSTAR 3

...voľná diskusia o všetkom

Poslať 17 Sep 2007, 11:22
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

money, money, money...superstar is funny :lol: 8)
Obrázok

Poslať 17 Sep 2007, 11:41
Tomas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

styrioci píše:
money, money, money...superstar is funny :lol: 8)
:lol:
NECH ŽIJE DAVOVÁ PSYCHÓZA!!!

www.bandzone.cz/tzb

Poslať 19 Sep 2007, 23:13
curahala Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Tiez to trochu sledujem. Je to niekedy fakt komedia a ukazuje sa ze medzi nami slovakmi je vela magorov, ktori su uplne mimo rality a potom sa este cuduju. Alebo su to psychopati??? :lol:

Poslať 26 Sep 2007, 09:49
obert Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

No posledne vysielanie SUPERSTAR3 ma ale presvedcilo, ze mame u nas vela peknych avelmi dobre spievajuci dievcat, klobuk dole pred ich krasou a spevom. Vela z nich by si zasluzilo byt vo finale uz teraz. 8)
Elektroakustická gitara Nashville NW20CSB, Sguier Strat + kombo Nashville NW15R

Poslať 26 Sep 2007, 09:53
mupino Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

obert píše:
No posledne vysielanie SUPERSTAR3 ma ale presvedcilo, ze mame u nas vela peknych avelmi dobre spievajuci dievcat, klobuk dole pred ich krasou a spevom. Vela z nich by si zasluzilo byt vo finale uz teraz. 8)

No to je pravda, fakt ich tam viecero spievalo naozaj zaujimavo. :wink:
Girarista rocker

Poslať 26 Sep 2007, 14:32
spyros inventár
inventár

mupino píše:
obert píše:

No to je pravda, fakt ich tam viecero spievalo naozaj zaujimavo. :wink:

Trochu vidim problem vo vela R´n´B a predsa len tu kraluje taky ten poprock typu Elan, Cmorik, Team, Peha... ved ludia poselektuju.

PS: R´n´B thr je napriek boomu rapu maly a je obsadeny super spevackami typu Dara Rollins alebo Tina. Mozno by sa este chlapik uzivil, ked sa to uz Koncekovi nepodarilo :-)
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 02 Okt 2007, 19:25
lubos Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

posledne serie Superstar 3 (10 chalanov a 10 bab) ma celkom prekvapilo. Hlavne baby. Velmi pekne (vzhladovo) ale aj spevacky. Myslim, ze celkove je to najsilnejsia zostava od zaciatku, tot moj nazor. A tie pekne babenky a ktore ste vedia aj zaspievat, velmi dobre sa na ne pozera! :wink:

Poslať 02 Okt 2007, 19:43
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

no vcera ma ti ludia pekne vytocili .. mala vypadnut ta blondinka .. zase to vyzera tak ze to bude skor o sympatiach ako o speve .. :roll:

Poslať 03 Okt 2007, 09:33
LP_drummer Obrázok užívateľa
inventár
inventár

jj..presne tak...sak aj ten chalan,te brckavy,neviem jak sa volal :oops: ten tiez podla mna este nemal vypadnut :!:
DRUMS : SONOR 3005 AUTUMN HIGH GLOSS FUSION 2 SET
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
PEDAL : SONOR DP 492 S DOUBLE BASS DRUM PEDAL
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"
STICKS : GOODWOOD 7A & CSIBI STICKS 4

Poslať 03 Okt 2007, 13:01
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

ArEs píše:
no vcera ma ti ludia pekne vytocili .. mala vypadnut ta blondinka .. zase to vyzera tak ze to bude skor o sympatiach ako o speve .. :roll:

a o tom, kto ma aky zazobany fanclub
Obrázok

Poslať 03 Okt 2007, 15:15
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

nekukam to...
kuknem si akurat to rockove kolo, ked jimi vytiahne dva fullstacky marshall a sedem strunnu gitaru...popik ma nezaujima, ale ked spravia poriadny narez tak si to rad kuknem :twisted:
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 03 Okt 2007, 15:58
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

ale je tam dost dobrych spevaciek .. az som prekvapeny ze kde boli doteraz .. mne sa najviac (hlasovo :lol: ) najviac paci taaaa z Plzne Vierka myslim ze sa vola a este aj Ivana zo Ziaru ..

Poslať 03 Okt 2007, 16:09
LP_drummer Obrázok užívateľa
inventár
inventár

nooooo...mne sa paci tiez ta vierka aj ivana...ale aj po stranke sspevackej,ale aj vyzorovej...mozno este smejko Natalia...
DRUMS : SONOR 3005 AUTUMN HIGH GLOSS FUSION 2 SET
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
PEDAL : SONOR DP 492 S DOUBLE BASS DRUM PEDAL
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"
STICKS : GOODWOOD 7A & CSIBI STICKS 4

Poslať 03 Okt 2007, 16:12
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

hej aj ta .. len v pondelok ju smiech veru presiel .. :lol:

Poslať 03 Okt 2007, 23:34
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

co vypadla?? :?
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

PredchádzajúciĎalší

Späť na Všeobecná diskusia