Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Všeobecná diskusia Slovensko hľadá SUPERSTAR 3

Slovensko hľadá SUPERSTAR 3

...voľná diskusia o všetkom

Poslať 04 Okt 2007, 08:00
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

mne sa na celej superstar teraz paci to, ze sa jimi cimbala zase trochu zviditelni..na rockove kolo sa tesim aj ja :wink:
ale ani ta "mala kapela" nie je zla 8)
Obrázok

Poslať 04 Okt 2007, 09:58
LP_drummer Obrázok užívateľa
inventár
inventár

GM_viktor píše:
co vypadla?? :?

nevypadla,len jak vyhlasovali vysledky,tak hned skrotla,ju smiech presiel jak islo do tuheho...ale inac je haluzna... 8)
DRUMS : SONOR 3005 AUTUMN HIGH GLOSS FUSION 2 SET
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
PEDAL : SONOR DP 492 S DOUBLE BASS DRUM PEDAL
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"
STICKS : GOODWOOD 7A & CSIBI STICKS 4

Poslať 04 Okt 2007, 14:59
tono Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Hovorme si co chceme ale su tam pekne dievcata. A aj kvalita sa ovela zdvihla oproti predchadzajucim rokom. Minuly rok tam bol Cmorik a potom kilometre nic. Teraz je vela dievcat a cca vyrovnane a dobre vykony podavaju. A to je do finale este daleko. Da sa pri tom zabavat. Ja pocuvam a pritom robim. Ak ma nieco zaujme aj zdvihnem hlavu a pokukam. :wink:
Buldozér ženských sŕdc.

Poslať 04 Okt 2007, 19:01
sasha Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

tono píše:
Hovorme si co chceme ale su tam pekne dievcata. A aj kvalita sa ovela zdvihla oproti predchadzajucim rokom. Minuly rok tam bol Cmorik a potom kilometre nic. Teraz je vela dievcat a cca vyrovnane a dobre vykony podavaju. A to je do finale este daleko. Da sa pri tom zabavat. Ja pocuvam a pritom robim. Ak ma nieco zaujme aj zdvihnem hlavu a pokukam. :wink:

jj musim suhlasit ze kvalita tohoto roku je vazne vysoka

Poslať 04 Okt 2007, 19:09
lubos Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

sasha píše:
tono píše:

jj musim suhlasit ze kvalita tohoto roku je vazne vysoka

Sasenka, takze babenky v S3 sa ti pacia ako spevacky ale aj ako dievcata? :lol:

Poslať 06 Okt 2007, 13:31
OondroO Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

tento rok spiewaju baby lepsie nez chalani , ... ale aj niektori chalani dopohody spievaju ... Markiza robi tuto Superstar 3ku uplne inu , ako ju robila STVcka ... predtym som to moc nepozeral , len 1ku , ale dvojku som moc nemusel ... 3ka je uz dost zaujimava.. 8)
Obrázok
ObrázokD-R-U-M-S are my LIFE !!!Obrázok

Poslať 07 Okt 2007, 22:25
gumm Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

OondroO píše:
tento rok spiewaju baby lepsie nez chalani , ... ale aj niektori chalani dopohody spievaju ... Markiza robi tuto Superstar 3ku uplne inu , ako ju robila STVcka ... predtym som to moc nepozeral , len 1ku , ale dvojku som moc nemusel ... 3ka je uz dost zaujimava.. 8)

Ano, ano, prave som dopozeral S3 baby dospievali. Podmazova kapela, klobuk dole ale som v celku uneseny ako holky spievali. Ani jedna nebola vyslovene ausus. Oproti S1 a S2 te tento rocnik fakt najsilnejsi, hlavne u bab.
Máme pred sebou stále a stále nové méty!

Poslať 08 Okt 2007, 19:23
jarojaros Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

JJ, to je pravda, dievcata su pekne a skoro vsetky vedia aj spievat. :wink:

Poslať 08 Okt 2007, 19:28
lubos Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Skusim presaltovat na chalanov. Mne sa celkom pacil ten Chrenko. Keby nemal tremu islo by z neho este ovela viacej. Taky priamociary a pevny hlas. :wink:

Poslať 08 Okt 2007, 19:42
tono Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Mne nepasuje ten najmladsi, ciernovlasy, ani neviem teraz na rychlo jeho meno. moc nespieva a vidiet ze je umachrovany. Aj mama ho tam musi strazit. Asi vie preco. :wink:
Aha uz som si spomenul Martin Konrad sa vola. :wink:
Buldozér ženských sŕdc.

Poslať 08 Okt 2007, 21:00
dodo Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Z chalanov mi imponuje styl spevu a farba hlasu Roberta Simka (ten ciernovlasy - dlhe vlay do copu, pevnejsi) :wink: .

Poslať 21 Okt 2007, 20:39
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Poslať 21 Okt 2007, 20:48
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

ArEs píše:
no .. Jimi Cimbala sa dnes prekonava ..

Hra naozaj super. Ale velmi sa mi pacilo, ako zaspievala Dominika (prave dospievala/. No na 15 rocne steniatko spieva naozaj vyborne! Klobuk dolu, talent od boha. Simko dobre, ale dnes ma na to co som cakal trochu sklamal. Mozno neladil tym pohybom na podiu. :wink:

Poslať 21 Okt 2007, 20:55
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

preto sa na nich moc pri tom spievani moc nepozeram .. ale o to viac pocuvam .. :lol:

Poslať 21 Okt 2007, 21:15
spyros inventár
inventár

marianguitar píše:
ArEs píše:
no .. Jimi Cimbala sa dnes prekonava ..

Hra naozaj super. Ale velmi sa mi pacilo, ako zaspievala Dominika (prave dospievala/. No na 15 rocne steniatko spieva naozaj vyborne! Klobuk dolu, talent od boha. Simko dobre, ale dnes ma na to co som cakal trochu sklamal. Mozno neladil tym pohybom na podiu. :wink:

Mne sa Simko pacil. Vykaslal sa na tie dristy, ze nema robit rockerske pohyby a vytiahol paradny agrometal headbanging. Yeah! :twisted:

Kapela neuveritelna, hlavne ti metalisticki gitaristi so svojou plnou vybavou za sebou a potom clovek pocuva nejaku pop baladu. Normalne az som pookrial pri tom Queene, lebo je jasne, ze inak sa uz nevyburia dnes... ibaze by na Penkovi :-)
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

PredchádzajúciĎalší

Späť na Všeobecná diskusia